Rolf Adlercreutz fotografi
2019-10-24
692481
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROLF ADLERCREUTZ (född 1945): "Hundarna", fotografi, archival pigment print på bomullspapper, stämplat samt signerat, daterad 1984 och numrerat 2/10 á tergo, ca 50x34 cm
Ej examinerad ur ramen