2019-10-24
692472
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: motiv med bäck och tranor, otydligt signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 62x50