Roland Svensson färglitografi
2019-10-21
692399
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsö med segelbåtar signerad Roland S, färglitografi, numrerad 22/310, 21x33 cm