Lindorm Liljefors
2019-10-24
692380
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Rådjur med rådjurskid, signerad och daterad Lindorm L -70, olja på pannå mått ca 38x50 cm