Johannes Ravn oljemålning
2019-10-24
692330
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANNES RAVN (1922-1991): Kustbild med flygande ejdrar, signerad och daterad J Ravn -61, olja på duk, dukens mått ca 43x63 cm