Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MADELEINE PYK (f. 1934): "The Arc o Noa", signerad Madeleine Pyk, färglitografi, numrerad 110/310, bildmått ca 50x42 cm
Ej examinerad ur ram
692307
2019-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här