Lennart Jirlow färglitografi
2019-10-21
692301
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Bokhandlaren, signerad L. Jirlow, 81/285, blindstämpel Mourlot, färglitografi, ca 43x30 cm