Lars Jonsson färglitografi
2019-10-21
692298
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Pilgrimsfalk, signerad Lars Jonsson, 255/366, färglitografi, ur Millenium-mappen, ca 36x27 cm