Edvin Ollers
2019-10-22
692281
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Stilleben, signerad och daterad E.Ollers 1931, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 53,5x40,5 cm
Oramad