Fåtöljer ett par engelskstil
2019-10-27
692249
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, ett par, engelskstil, skinnklädsel med lös djuphäftad sittplymå, höjd ca 95, sitthöjd 43 cm
Skador, slitage, fläckar