Skyltmaterial Coca Cola
Klubbat för:
400 SEK
800 SEK
SKYLTMATERIAL, 2 delar, Coca Cola, delvis bemålat trä, skylt för vägghängning mått 91x61 cm, ställ för flaskor mått 47x30 cm, 3 flaskor medföljer
skylt med repor, ställ med enstaka skador och delvis senare beslag
692248
2019-10-25