Eva Bagge olja
2019-10-21
692209
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EVA BAGGE (1871-1964): Interiörbild, signerad och daterad 62, olja på duk, 33x41 cm