Oljemålning av Christina Knall
2019-10-23
692181
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CHRISTINA KNALL (född 1947): Komposition, signerad Christina Knall, olja på duk, mått ca 100x81 cm