Ljuskrona
2019-10-20
691951
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, 5 ljusarmar, höjd ca 60 cm inkl. kedja, diameter 47 cm.
Smärre slitage.