ERLAND CULLBERG: Komposition
2019-11-10
691792
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Komposition, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 92x73 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären 1991 av nuvarande ägare.