Karl Axel Pehrson litografi
2019-10-25
691782
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KARL AXEL PEHRSON, litografi, komposition, signerad, daterad -60, bildmått 18x29,5 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram