Joan Miró
2019-10-25
691781
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRÓ (1893-1983): efter, Komposition, ur "Derrière le Miroir", färglitografi, signerad i trycket, bildmått 38x27,5 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram