Ljusstakar 2 par i silver
2019-10-20
691772
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 par, silver, rokokostil, 1900-tal, importstämplar, fyllda, höjd 12 cm
Skador och slitage