Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
TIPP & CO, motorcykel "TCO-598", Väst-Tyskland, 1950-60-tal, litograferad plåt, märkt Western Germany, längd 30 cm, höjd 20 cm
Åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad
691695
2019-10-22