Bordslampa mässing
2019-10-22
691627
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, stomme i mässing, tygklädd skärm, 1960/70-tal, total höjd 64 cm
Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen