Fotogenlampor 1 par
2019-10-20
691563
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FOTOGENLAMPOR,1 par, 1900-talets första hälft, mässing, för väggmontering, fotogenbehållare i glas resp mässing, längd från vägg 25 cm
Olika behållare, glas resp mässing, bucklor förekommer