Aladåbformar
2019-10-20
691428
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALADÅBFORMAR, 7 st, koppar, 18/1900-tal, längd 25-32 cm
Sprickor, slitage, bucklor