Skrivbordslampa Tyskland
Avslutad
2019-10-22
691424
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1950-tal, Tyskland, stomme i delvis lackerad mässing, riktbar lamparm och skärm, höjd ca 26 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen