Oidentifierad konstnär 1800-tal
2019-10-20
691402
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Militär tjänstgöring, signerad Maris, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 21,5x16,5 cm