efter Picasso färglitografi
2019-10-27
691275
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Figurscen, daterad i trycket, ur Verve 29-30, 1954, färglitografi, bildmått ca 23,5x30 cm