C Göran Karlsson färglitografi
2019-10-18
691197
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, monogramsignerad och daterad CGK, EA XXV/XXXI, färglitografi, bladmått ca 38x28 cm
Glas saknas, smärre ytskador