Orientmatta
2019-10-19
691191
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, heratimönster, ca 207x134 cm
Kortsidor med skador/tappar knutar, ställvis slitage/skador