Bordslampor
2019-10-20
691171
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR 1 par, Italien, 1960/70-tal, blandstil försilvrad metall, oilka textila skärmar, höjd (största skärmen) ca 60 cm
Funktionen garanteras ej, slitage