Hans Agne Jakobsson takarmatur
2019-10-20
691152
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, 1960/70-tal, mässing, behängd med vita fransar, diameter ca 30 cm
Smärre slitage, SAV garanterar ej funktionen