Stolar gustaviansk stil
2019-10-19
691042
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, skuren dekor, bemålade, bronserad dekor, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, fläckar