Borslampa
2019-10-19
691041
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA , Murano, 1900-talets mitt, halvopakt glas, textil skärm höjd (utan skärm) ca 42 cm
Smärre slitage, funktionen garanteras ej