Göran Wärff
2019-10-27
690979
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖRAN WÄRFF, ljuslykta, 1970-tal, glas, höjd ca 28 cm, bredd ca 24 cm
Mindre fotnagg