Vägglampa
2019-10-18
690965
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPA, 1950-tal, ljusarm i trä, skärm i svart och gult, ljusarmens längd 69 cm, lampans höjd 40 cm
Bruksslitage