Lampetter
2019-10-27
690911
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAMPETTER, ett par, glas, venetiansk stil, omkring 1900-talets mitt, glasklädda stommar, två vridna ljusarma vardera, dekor av blommor och blad, bredd ca 36 cm, djup ca 30 cm, höjd ca 45 cm.
Slitage, nagg, ej funktionstestade.