Bert-Håge Häverö litografi
2019-10-20
690886
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Bröllop, signerad samt numrerad 359/375, 37,5x52,5 cm