Ljusstakar 1 par
2019-10-18
690883
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, England 1800-talets andra hälft, blå och fasettslipade prismor, klockformade ljushållare, pärlstavsdekor, på fundament av mässing och glas med stjärndekor, höjd 31 cm
En ljushållare med lagning, nag förekommer