Anton Rutgers olja
2019-10-18
690857
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANTON RUTGERS (1898-1954). Hamnmotiv, Nederländerna, olja på duk, signerad A.Rutgers, 18x24 cm