Orientmatta Kelim
2019-10-21
690845
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Kelim, geometriskt möster, ca 240 x 175 cm
Skador: Slitage, fläckar