Max Papart
2019-10-18
690783
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, numrerad 32/90, färgcarborundum, ca 66x50 cm