Spegel med konsollbord
Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets slut, nyklassicism, bägge med svärtade stommar och skuren dekor, konsolbordet med skiva i marmor, spegeln med fasseterat glas, total höjd ca 298 cm, bredd ca 99 cm
Åldersrelaterat slitage, avslag på spegelns bas, marmorskivan med fläckar
690659
2019-10-19