Slas
2019-10-19
690658
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008): Stadsgården, signerad Stig Claesson, 28/100, litografi, bladmått 47x63 cm
Ej examinerad ur ram