Carl Köhler Vy mot slottet
2019-10-28
690594
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL KÖHLER (1919-2006): Vy mot slottet, signerad C Köh, olja på pannå, 74x81 cm
Svensk privatsamling