Skrivbordsstol i englsk stil
2019-10-19
690439
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, stomme i mahogny, djuphäftad röd skinnklädsel, pärlspikad dekor, justerbar i höjd, på hjultrissor i mässing, höjd från ca 44 cm
Bruksslitage