Yrjö Edelmann färglitografi
2019-10-17
690430
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y. Edelmann, 142/150, färglitografi, bildmått ca 62x87 cm