Ljuskrona
Avslutad
2019-10-18
690400
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets tredje kvartal, stomme i mässing, med 5 elektrifierade ljuspunkter, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 94 cm, diameter ca 40 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen