Släde, 1800-tal
2019-10-22
690352
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SLÄDE, trol 1800-talets andra hälft, målad dekor av blommor på plåt, längd ca 210 cm, bredd ca 110 cm
skador, slitage