Komposition
2019-10-17
690323
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, silkscreen på papper, signerad PA 2/25, daterad -81, otydligt signatur, bladmått 49x49 cm.