Bordslampa
2019-10-16
690286
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, signerad A l -43, keramik, skärm i textilt material, höjd ca 63 cm
Funktionen garnteras ej, smärre slitage