Taklampa 1920/30-tal
2019-10-18
690153
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, glas och mässing, höjd ca 53 cm
Enligt uppgift från Ramlösa Brunnspark
Skada