Leif Tjerned
2019-10-27
690148
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEIF TJERNED (född 1942): Neon, signerad på baksidan Leif Tjerned, akryl, daterad 2000, 75x100cm